FENG SHUI VÝSTAVBY A PORADENSTVÍ

Zabýváme se realitní činnosti a výstavbami vlastních projektů zaměřených na rodinné domy. Stavíme podle Feng Shui, realizujeme jak exteriéry, tak interiéry.

Co je Feng Shui?

 

Feng Shui dle čínského umění znamená umění udržet ve správné rovnováze feng (vítr) a shui (vodu). Vítr je zdrojem energie z nebes a voda je životodárná pro vše živé na této planetě. Feng Shui je všeobecně důležité pro nastolení harmonie energií, které kolem sebe máme. Tyto energie se promítají v našem životě, zdraví, v mezilidských vztazích, bydlení, atd. Energii míst nejvíce pocítíme tam, kde zdržujeme nejvíce, čili ve vlastním domě či bytu. Ve vlastním příbytku zůstáváme 1/3 až ½ doby ze svého života.

Lidé se na různých místech i příbytcích cítí dobře a někde nikoliv. Každého jedince podporuje jiný element a vyhovuje mu jiná energie. Proto vzniklo umění Feng Shui, aby každý jedinec věděl, jaké prostředí mu vyhovuje a posiluje ho. S příbytkem je to obdobné. Stavba by měla být sladěna dle světových stran a rovněž umístění pokojů. Dále se dá příbytek doladit dle konkrétního jedince do maličkostí, jelikož maličkost není moc, maličkost je všechno. Vše je bráno jako celek, proto je ideální začít u návrhu příbytku a končit výzdobou. Takto si jedinec s rodinou může žít v novém příbytku v lásce, harmonii a plném zdraví.

 

OBJEDNEJTE SI KONZULTACI PRO SVŮJ ZDRAVĚJŠÍ DOMOV

Máte vlastní bydlení, ale cítíte, že to není ono. Že byste potřebovali něco změnit, nebo vylepšít, aby se Vám tam žilo lépe? Provádíme poradenství formou konzultací Feng shui bydlení přímo v nemovitostech.

Proč stavíme podle Feng Shui?

 

Způsob jakým je příbytek postaven, včetně použitých materiálů a vybavení ovlivňuje kvalitu našeho života, jelikož na nás velmi intenzivně a po dlouhou dobu působí. Každý materiál a předmět má svoji energii (vibraci) a je jen otázkou, zda na nás působí pozitivně či negativně. Již dávno moudří taoisté sledovali to co je v přírodě neměnné, jako například světové strany a jak působí na lidský organismus. Světové strany jsou základním aspektem pro stavbu příbytku. Také se dle světových stran dá upravovat příbytek tvarovat ho do takové formy, aby nás posiloval nikoliv oslaboval, jak tomu v mnoha případech je.

Jak je možné, že dříve lidé měli své příbytky postaveny dle Feng Shui žilo se jim dobře a přitom žádné takové umění neznali? Je to jednoduché, v dnešní uspěchané době lidi staví své příbytky na základě lepší ceny, rozumu a bohužel nechávají důležitou složku stranou. Důležitou složkou je cit. Když se podíváte v Indonésii, kde jsme trávili delší čas na příbytky domorodců, tak je mají postaveny přesně podle Feng Shui, přitom žádné takovéto umění neznají.

Žije se jim skvěle, v plném zdraví si užívají života a své příbytky staví dle citu,tak aby příbytek zapadl do přírody, kde ho staví a nerozhodují se podle rozumu. Dokonce oni i žijí stylem umění Feng Shui, což se o nás Evropanech rozhodně říci nedá. Naším cílem je, aby si lidé uvědomili, jak žijí dnes a jak by mohli žít. Umění Feng Shui jim může zkvalitnit minimálně půlku života, když si upraví svůj příbytek tak, aby ho posiloval a neoslaboval.

Rychlý kontakt

Telefon: +420 725 251 500

E-mail: info@acuse.cz