NAŠE SLUŽBY

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti developerských projektů, poskytujeme prostřednictvím naším prověřených parnterům také dílčí služby zaměřené na výstavby, rekonstrukce, realizaci zahrad, ale také činnost projektantskou a architekta. Nedílnou součástí našich služeb je Feng shui poradenství.

Naše služby

R

Feng shui poradenství

Pomůžeme Vám vylepšit Váš stávající domov. Realizujeme jak interiéry, tak exteriéry. Poradíme si z bytem, domem i zahradou. Bydlete zdravěji a v harmoniii.
R

Interiéry i exteriéry

Uvědomujeme si, jak je důležitá funkčnost bydlení, ale také, jaký budí dojem a pocit. Poradíme Vám, jak naložit s interiérem, i exteriérem Vaší nemovitosti.
R

Inženýrská činnost

Zajistíme služby architekta, projektovou dokumentaci, všechny další nutné dokumenty potřebné pro stavební povolení, poradíme Vám s jednáním na stavebním úřadě a spoustu dalších činností.
R

Výstavba rodinného domu

Stavíme nemovitosti na klíč. Realizujeme jak interiéry, tak exteriéry. Seženeme pozemek, poradíme si s výstavbou domu i zahradou. Bydlete zdravěji a v harmoniii.
R

Přestavby, modernizace

Ať už řešíte kompletní přestavbu svého domu či bytu, nebo rekonstruujete komerční objekty, pomůžeme Vám jak v oblasti poradenství, tak v oblasti realizace.
R

Návrh a realizace zahrad

Poradíme s návrhem vhodné zahrady dle Vaší lokality, postaráme se o její realizaci a v případě zájmu také zajistíme pravidelnou údržbu. Bydlete zdravěji a v harmoniii.

Sjednejte si nezávaznou schůzku ještě dnes

3 + 5 =