PŘIPRAVOVANÉ PROJEKTY

Momentálně máme rozpracované 3 projekty zaměřené na výstavby rodinných domů v lokalitách Dašice, Břehy a Černilov. Více informací naleznete níže.

VÝSTAVBA BŘEHY U PŘELOUČE

Výstavba 13 rodinných domů na nově vybudovaných stavebních parcelách v klidné části obce Břehy (3km od obce Přelouč). Parcely jsou o výměře od 860 m2 až po 1280 m2. Parcely jsou na rovinatém pozemku v okrajové části obce, s výhledem do krajiny. Všechny parcely budou včetně všech inženýrských sítí: elektro, kanalizace, veřejné zpevněné komunikace včetně veřejného osvětlení. V současnou chvíli jsou parcely ve fázi výstavby IS.

VÝSTAVBA DAŠICE U PARDUBIC

Výstavba 14 rodinných domů na nově vybudovaných stavebních parcelách v klidné části obce Dašice (10km od obce Pardubic). Parcely jsou o výměře od 600 m2 až po 1350 m2. Parcely jsou na rovinatém pozemku v okrajové části obce, s krásným výhledem do krajiny. Všechny parcely budou včetně všech inženýrských sítí: elektro, veřejný vodovod, kanalizace, veřejné zpevněné komunikace včetně veřejného osvětlení. Jako BONUS bude na konci ulice vybudovaná klidová zóna se zelení a dětským hřištěm. V současnou chvíli jsou parcely ve fázi započaté výstavby Inženýrských sítí.

VÝSTAVBA ČERNILOV U HRADCE KRÁLOVÉ

Výstavba 8 rodinných domů na nově vybudovaných stavebních parcelách v okrajové části obce Černilov nedaleko Hradce Králové. Parcely jsou o výměře od 770 m2 až po 1200 m2. Parcely jsou situované na vyvýšeném místě s krásným výhledem do krajiny. Všechny parcely budou včetně všech inženýrských sítí: elektro, plyn, kanalizace, veřejné zpevněné komunikace včetně veřejného osvětlení. V současnou chvíli jsou parcely ve fázi výstavby IS. K dispozici k výstavbě rodinných domů 9/2017.

Rychlý kontakt

Telefon: +420 725 251 500

E-mail: info@acuse.cz